راسا به چه معنا است؟

راسا در فرهنگ لغت به معنای “هموار و صاف” است، هدف تیم راسا نیز هموار کردن کلیه مسائل مربوط به دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار شما مشتریان عزیز است.

آژانس دیجیتال مارکتینگ راسا

10 +

سال تجربه

200 +

همراهان راضی

150 +

نمونه کار موفق

800 +

پروژه تولید محتوا
داستان شکل‌گیری ما

درباره راسا

آژانس دیجیتال مارکتینگ راسا از سال 1390 در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کند. ما در راسا توانسته‌ایم بر پایه تجربه چندین ساله خود، راهکارها و طرح‌های خلاقانه متعددی را در حوزه دیجیتال مارکتینگ و فروش آنلاین ایجاد کنیم، تا بر این اساس کسب و کارها را برای حضور بهتر در اینترنت، فروش و برندینگ در این فضا، همراهی کنیم. زمینه تخصصی فعالیت‌های راسا بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو (SEO)، طراحی وب سایت، تولید محتوای فارسی، تولید محتوای انگلیسی و تولید محتوا برای شبکه‌های اجتماعی است.
ما در راسا امیدواریم تا با دانش به روز و توسعه چابک خود بتوانیم، گامی برای پیشرفت کسب و کارها در رسانه‌های دیجیتال برداریم.

پنل کاربران راسا
درباره راسا

اگر در زمینه‌های مرتبط با دیجیتال مارکتینگ حرفی برای گفتن دارید

جای شما در راسا خالیست

ما در راسا با همدلی و همکاری، چه اعضایی که در محل شرکت حضور دارند و چه اعضایی که به صورت دورکاری با ما همراه هستند، در مسیر پیشرفت و موفقیت جمعی، به یکدیگر کمک می‌کنیم. اگر شما هم اشتیاق، مسئولیت‌پذیری و مستعد پیشرفت هستید، خوشحال می‌شویم در این مسیر همراه ما باشید.

چشم انداز و ماموریت های راسا

راسا، تیم دیجیتال مارکتینگ کسب و کار شما!

چشم انداز راسا

چشم انداز ما در راسا ایجاد یک تیم دیجیتال مارکتینگ در راستای انجام کلیه نیازهای دیجیتال شرکت‌های کوچک و استارتاپی به عنوان تیم دیجیتال مارکتییگ‌شان، است.

دغدغه اصلی ما در راسا

ما همواره سعی کرده‌ایم نیروهای خلاق و جوان که از انگیزه بسیار بالایی در کار خود برخوردار هستند را جذب تیم کنیم و همواره در راستای ارتقا سطح دانش و کیفیت این عزیزان و همچنین ارتقا سطح تکنولوژی بکار برده در راسا تلاش و هم افزایی کنیم.

ماموریت راسا

ماموریت راسا ایجاد یک تیم کامل دیجیتال مارکتینگ برای مشتریان خود است، که تمامی نیازهای مشتریان در این حوزه را با کیفیت، خلاقیت و سرعت بسیار عالی به نتیجه برساند.

تیم راسا

ما به کار و فعالیت‌های خود در راسا افتخار می کنیم و معتقدیم که هر مشتری شایسته بهترین تجربه ممکن است. تیم راسا با دقت و با توجه به جزئیات انتخاب شده‌اند و با تعهد، پشتکار و صمیمیتی که در بین اعضای راسا وجود دارد، سعی در ارائه بهترین تجربه برای همراهانمان داریم.

علی صفری

مدیرعامل

فریناز کهفی

مدیر و استراتژیست محتوا

سحر بابایی

کارشناس دیجیتال مارکتینگفاطمه شاهمرادی

کارشناس محتوا

رضا کهفی

کارشناس سئو

عاطفه صفری

طراح محصول

امیرحسین شریفی

کارشناس محتوا

علی عمرانپور

مشاور بازاریابی و فروش

فریلنسرهای تولید محتوا

بیش از ۵۰ عزیزی که به صورت فریلنسری در پنل راسا افتخار همکاری داریم

ورود به پنل کاربری

تمام نیازهای شما در راستای بازاریابی اینترنتی را در پنل راسا برطرف کرده‌ایم. به راحتی ثبت نام کنید و از خدمات سئو، تولید محتوا، تبلیغات گوگل و دیگر خدمات دیجیتال مارکتینگ بهره‌مند شوید.