سفارش سئو و بهینه سازی سایت

دپارتمان سئو راسا متشکل از کارشناسان و متخصصان بهینه سازی وب سایت در بخش‌های مختلف از جمله سئو تکنیکال، سئو داخلی، سئو خارجی وب‌ سایت، محتوا، لینک‌سازی و دیگر بخش‌ها است. ما آماده‌ایم تا تجربیات و دانش ۱۰ ساله خود را جهت بهبود ساختار و بهینه کردن وب سایت شما و رسیدن به رتبه‌های برتر صفحه اول گوگل به کار گیریم. ما با تحلیل دقیق کسب و کار، رفتار مخاطبان و با تکیه بر مفهوم و کلمات کلیدی مورد نظر شما، بهترین استراتژی عملی را برای بهبود سئو وب سایت شما بکار می‌گیریم.

10+

سال تجربه

200+

مشتریان راضی

150+

نمونه کارهای موفق

سئو
بهینه سازی وب سایت
سفارش سئو

بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جو

به زبان ساده، سئو یا همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو ( Search Engine Optimization ) مانند چتری است که زیر سایه آن، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما در صفحات برتر نتایج موتورهای جستجو قرار خواهد گرفت. امروزه تمامی کسب و کارها و استارت آپ‌ها به این موضوع پی برده‌اند که SEO بخش جدا نشدنی از تجارت الکترونیک است. اهمیت روز افزون سئو باعث شده تا بسیاری از کسب و کارها به دنبال اشخاص متخصص برای انجام آن باشند زیرا سپردن سئو وب سایت به دست افراد بی تجربه می‌تواند عواقب جبران ناپذیری به همراه داشته باشد. ما در راسا با توجه به سابقه‌ای که در زمینه بهینه سازی وب سایت های زیادی در حوزه های کسب و کاری مختلف و همچنین زبان های فارسی، انگلیسی و عربی داشته‌ایم، می‌توانیم تیمی قابل اطمینان برای بهینه کردن وب سایت و فروش هرچه بیشتر شما در فضای اینترنت باشیم.

ما چه راهکاری برای تقویت اصولی سئو سایت شما داریم؟

افزایش هدفمند بازدید سایت

بسیاری از مواردی که متخصصین سئو برای مشتریان انجام می‌دهند در نهایت باعث افزایش فروش و یا بهبود برند سازی مناسب برای صاحب کسب و کار نمی‌شود. ما در راسا با افزایش بازدید هدفمند سایت شما سئو را به بهترین نحو انجام می‌دهیم که به ازای هزینه انجام شده بازگشت سرمایه اتفاق بیفتد.

سئو اصولی با تاثیر پایدار

اگر بهینه سازی وب سایت شما به صورت اصولی انجام شده باشد، رتبه های کسب شده شما در گوگل به این راحتی پایین نمی‌آیند. سئو پایدار، جذب مشتری و مخاطب پایدار را به همراه دارد. ما با انجام سئو اصولی و کلاه سفید و مطابق با اصول برای شما، جذب مشتری پایدار و ادامه‌داری را رقم می‌زنیم.

هزینه منطقی بابت سئو

ما همواره سعی داشته‌ایم کیفیت کار خود را در سطح قابل قبولی نگه داریم. در عین حال معقول و منطقی نگه داشتن هزینه‌های سئو برای مشتریان عزیز از اصول اولیه کارمان است. قیمت و تعرفه مناسب سئو در کنار کار قوی باعث همکاری بلند مدت ما و رضایت شما خواهد شد.

درک کامل مخاطب و مفهوم

تحقیق و بررسی و ایجاد درک صحیح از مخاطب کسب و کار و تسلط بر مفهوم کلیدی که در بین شما و رقبایتان وجود دارد، باعث انجام اصولی سئو و ایجاد استراتژی صحیح برای انجام این امور توسط مدیر سئو سایت می‌شود. ما این اصول را به خوبی درک و پیاده‌سازی می‌کنیم.

پترن
پترن سئو
خدمات سئو

مهمترین خدمات سئو و بهینه سازی سایت راسا

سئو تکنیکال

طراحی و بهینه‌سازی وب‌سایت برای خزش بهتر ربات موتورهای جستجو، افزایش سرعت، ایندکس شدن و رندر صفحات

سئو خارجی

بررسی و آنالیز سایت و کسب و کار شما، بررسی رقبایتان و نقاط قوت و ضعف آن، یافتن مشکلات ساختاری سایت

سئو داخلی

بررسی و تصحیح خطاهای سایت شما اعم از کدها، محتویات مختلف سایت، لینک های داخلی و خارجی و…

سئو محتوا

تولید محتوا و لینک‌سازی داخلی در محتواها و رعایت شاخص‌های مهم سئو در محتوا و رپرتاژها

نیاز به مشاوره دارید؟ با خیال راحت در تماس باشید

ارتباط با کارشناسان راسا جهت مشاوره رایگان

تعرفه و قیمت سئو

پکیج خدمات سئو وب سایت

از پکیج‌های آماده سئو ما استفاده کنید

پکیج پایه

2900000
ریال
شروع کنید
 • استراتژی و تجزیه و تحلیل کسب و کار شما
 • تحلیل و آنالیز (رقبا و وب سایت)
 • تحقیق کلمات کلیدی و استخراج کلمات مناسب
 • بهبود تکنیکال و کدنویسی صحیح وب سایت
 • اثربخش نویسی و بهبود محتوای صفحات اصلی
 • تست و تحلیل با ابزارهای مفید سئو
 • بازبینی UI و UX وب سایت
 • تولید محتوا بر اساس استراتژی محتوا
 • تحلیل وضعیت و رصد رتبه‌ها
 • گرفتن بازخورد و اصلاح امور

دوره آموزش خصوصی سئو

دوره آموزش جامع سئو در اصفهان با تدریس علی صفری، مدیر آژانس دیجیتال مارکتینگ راسا برگزار می‌شود.

سرفصل های دوره شامل موارد زیر است:

 • مقدمه ای بر سئو
 • تدوین استراتژی سئو و کلمات کلیدی
 • آموزش تولید محتوا و بازاریابی محتوا
 • آموزش گوگل سرچ کنسول ( وبمستر تولز قدیم )
 • آموزش سئو تکنیکال
 • استراتژی لینک سازی داخلی و خارجی
 • پروژه نهایی

کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام
سئو سایت

سئو چیست و چه کاربردی دارد؟ نحوه انجام و انواع ان کدامند؟ متون زیر را بخوانید.

سئو ( SEO ) یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو مجموعه‌ای از دستورالعمل‌هایی است که به منظور بهبود عملکرد وب سایت و مطابق با استانداردهای موتورهای جستجو انجام می‌شود که در نتیجه جذب مخاطبان بیشتر و کسب رتبه‌های برتر در موتورهای جستجو را به همراه دارد. کلمات کلیدی، محتوا، لینک‌های ورودی و … از فاکتورهایی هستند که روی سئو تاثیر گذارند.

موتورهای جستجو مانند بینگ، یاهو و گوگل بسترهایی هستند که کاربران اینترنت از طریق آن‌ها نسبت به جستجو موضوع مورد نظر خود اقدام می‌کنند. این موتورهای جستجو با توجه به الگوریتم‌های خود آنچه را کاربران به دنبال آن هستند، به آن‌ها نمایش خواهند داد. با توجه به همین امر و افزایش تعداد کاربران اینترنت بر اهمیت سئو وب سایت افروده می‌شود زیرا وب سایت هایی که در رتبه‌های برتر موتورهای جستجو قرار می‌گیرند، به طور حتم می‌توانند کاربران بیشتری را به خود جذب کنند.

به طور کلی باید گفت که سئو در سه روش مختلف انجام می‌شود که عبارتند از: سئو کلاه سفید، سئو کلاه سیاه و سئو کلاه خاکستری. سئو کلاه سفید سئو کلاه سفید به مجموع تکنیک‌هایی گفته می‌شود که بر اساس قوانین تعیین شده توسط موتورهای جستجو هستند و بهره‌مندی از آن‌ها باعث ترفیع رتبه سایت به صورت طبیعی در صفحه نتایج گوگل می‌شود. سئو کلاه سیاه سئو کلاه سیاه کاملا در مقابل سئو کلاه سفید است و به معنای استفاده از روش‌هایی است که با استفاده از آن‌ها سعی در فریب موتورهای جستجو و دور زدن قوانین می‌شود. استفاده از این روش ریسک زیادی دارد و ممکن است موجب تخریب وی سایت شود. سئو کلاه خاکستری سئو کلاه خاکستری مجموعه‌ای از تکنیک‌هایی است که قانونی نیستند ولی نحوه اجرای آن‌ها به گونه‌ای است که گوگل متوجه نشود و خطر اجرای آن‌ها به نسبت تکنیک‌های کلاه سیاه بسیار کمتر است.

به طور کلی سئو در دو شیوه یعنی بهینه سازی داخلی ( On-Page SEO ) و بهینه سازی خارجی ( Off-Page SEO ) انجام می‌شود. سئو داخلی سایت چیست؟ سئو داخلی وب سایت یا همان ( On-Page SEO ) به معنای بهینه سازی صفحات داخلی سایت برای موتورهای جستجو است. سئو داخلی شامل موارد مختلفی می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به به بهینه سازی آدرس URL صفحات، قرار دادن صحیح کلمات کلیدی، تولید متا دیسکریپشن مناسب، استفاده از عناوین جذاب، توجه به ساختار نوشتار، لین سازی درونی و … . سئو خارجی سایت چیست؟ سئو خارجی یا ( Off-Page SEO ) شامل تمامی اقداماتی می‌شود که بیرون از وب سایت انجام می‌شود تا وب سایت در جایگاه بهتری از موتورهای جستجو قرار گیرد. از جمله مواردی که در سئو خارجی به آن‌ها توجه می‌شود، می‌توان به لینک سازی خارجی، فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و … را نام برد.

سوالات متداول
مرتبط با سئو

به این دلیل که خدمات سئو ارائه شده نیاز به صرف زمان به منظور نشان دادن فعالیت های منظم سایت در نظر گوگل و ایندکس شدن لینک ها دارد، این کار حدود ۴ تا ۶ ماه زمان نیاز دارد.

تجربه چندین ساله در ارائه خدمات سئو برای وب سایت های محلی، و جهانی با دو زبان فارسی و انگلیسی و همچنین دارا بودن تیم متخصص در تمامی زمینه های مرتبط با سئو، از مزیت های تیم راسا است.

هزینه و تعرفه سئو سایت با توجه به حجم کار و کلمات کلیدی و همچنین رقابت در کلمه کلیدی مورد نظر شما متفاوت است. با یک تماس می ‌توانید به رایگان از مشاوره سئو بهره‌مند شوید.

ما در راسا با داشتن تیم تولید محتوای حرفه ای، خدمات تولید محتوای متنی و تصویری را برای شما همراهان عزیز ارائه می‌کنیم.

وب سایت‌هایی که محصول یا خدماتی برای فروش دارند می‌توانند از گوگل بهترین بهره را برای افزایش فروش خود ببرند.

ورود به پنل کاربری

تمام نیازهای شما در راستای بازاریابی اینترنتی را در پنل راسا برطرف کرده‌ایم. به راحتی ثبت نام کنید و از خدمات سئو، تولید محتوا، تبلیغات گوگل و دیگر خدمات دیجیتال مارکتینگ بهره‌مند شوید.