سئو وب سایت در اصفهان

راسا در سال ۱۳۹۰ در شهر اصفهان کار خود را آغاز کرده است. ما در اصفهان همواره بر این تلاش بوده ایم که به کسب و کارهای کوچک و سنتی که در شهر صنعتی اصفهان حضور دارند، بازاریابی اینترنتی و افزایش فروش آنلاین را آموزش دهیم و به فروش آن‌ها کمک کنیم. در همین راستا یکی از مهمترین ابزارهای فروش اینترنتی نیز سئو است که در اصفهان برای کسب و کارهای زیادی بهینه سازی وب سایتشان را انجام داده ایم. دپارتمان سئو راسا متشکل از کارشناسان و متخصصان بهینه سازی وب سایت در بخش‌های مختلف از جمله سئو تکنیکال، سئو داخلی، سئو خارجی وب‌ سایت، محتوا، لینک‌سازی و دیگر بخش‌ها است.

10+

سال تجربه

200+

مشتریان راضی

150+

نمونه کارهای موفق

سئو در اصفهان
اصفهان سئو
خدمات بهینه سازی وب سایت در اصفهان

سئوکار در اصفهان

شهر اصفهان از گذشته تاکنون یکی از مهمترین شهرهای صنعتی و پر رونق در ایران عزیزمان بوده است. همواره کسب و کارهای بزرگ و کوچکی در این شهر وجود داشته که به بهبود اوضاع معیشتی و درآمد مردم ایران کمک شایان کرده اند. امروزه نیز کسب و کارهای آنلاینی که در اصفهان وجود دارند و یا کسب و کارهای سنتی که به قصد افزایش فروش و گسترش بازار خود در سراسر ایران فعالیت می‌کنند، به دنبال افزایش سهم خود از فروش و بازاریابی اینترنتی هستند. لازمه رونق کسب و کارهای جدید و سنتی حضور در فضای فروش اینترنتی و داشتن یک وب سایت که با بهینه سازی آن بتوان در موتورهای جستجو از جمله گوگل رتبه‌های برتر را کسب کرد، است. با توجه به این عمده مردم برای برطرف کردن نیازهای خود از گوگل استفاده می‌کنند، بهبود سئو و افزایش رتبه وب سایت و بالا آمدن در صفحات اول گوگل در کنار برندینگ و حضور در شبکه‌های اجتماعی، جزو بهترین ابزارهای فروش است.

ما چه راهکاری برای تقویت اصولی سئو سایت شما داریم؟

افزایش هدفمند بازدید سایت

بسیاری از مواردی که متخصصین سئو برای مشتریان انجام می‌دهند در نهایت باعث افزایش فروش و یا بهبود برند سازی مناسب برای صاحب کسب و کار نمی‌شود. ما در راسا با افزایش بازدید هدفمند سایت شما سئو را به بهترین نحو انجام می‌دهیم که به ازای هزینه انجام شده بازگشت سرمایه اتفاق بیفتد.

سئو اصولی با تاثیر پایدار

اگر بهینه سازی وب سایت شما به صورت اصولی انجام شده باشد، رتبه های کسب شده شما در گوگل به این راحتی پایین نمی‌آیند. سئو پایدار، جذب مشتری و مخاطب پایدار را به همراه دارد. ما با انجام سئو اصولی و کلاه سفید و مطابق با اصول برای شما، جذب مشتری پایدار و ادامه‌داری را رقم می‌زنیم.

هزینه منطقی بابت سئو

ما همواره سعی داشته‌ایم کیفیت کار خود را در سطح قابل قبولی نگه داریم. در عین حال معقول و منطقی نگه داشتن هزینه‌های سئو برای مشتریان عزیز از اصول اولیه کارمان است. قیمت و تعرفه مناسب سئو در کنار کار قوی باعث همکاری بلند مدت ما و رضایت شما خواهد شد.

درک کامل مخاطب و مفهوم

تحقیق و بررسی و ایجاد درک صحیح از مخاطب کسب و کار و تسلط بر مفهوم کلیدی که در بین شما و رقبایتان وجود دارد، باعث انجام اصولی سئو و ایجاد استراتژی صحیح برای انجام این امور توسط مدیر سئو سایت می‌شود. ما این اصول را به خوبی درک و پیاده‌سازی می‌کنیم.

SEO Pattern
SEO Pattern
خدمات سئو

مهمترین خدمات سئو و بهینه سازی سایت راسا

سئو تکنیکال

طراحی و بهینه‌سازی وب‌سایت برای خزش بهتر ربات موتورهای جستجو، افزایش سرعت، ایندکس شدن و رندر صفحات

سئو خارجی

بررسی و آنالیز سایت و کسب و کار شما، بررسی رقبایتان و نقاط قوت و ضعف آن، یافتن مشکلات ساختاری سایت

سئو داخلی

بررسی و تصحیح خطاهای سایت شما اعم از کدها، محتویات مختلف سایت، لینک های داخلی و خارجی و…

سئو محتوا

تولید محتوا و لینک‌سازی داخلی در محتواها و رعایت شاخص‌های مهم سئو در محتوا و رپرتاژها

مراحل سئو سایت که برای شما انجام ‌می‌دهیم

 • بررسی و تحلیل مشکلات داخلی سایت شما توسط نرم افزارهای تحلیلگر و ارائه گزارش
 • تحلیل و بررسی موارد و مشکلات داخلی سایت
 • استفاده از نرم افزارهای قوی برای تحلیل رقبا
 • تحلیل و پیشنهاد بهترین کلمات کلیدی برای رقابت در حوزه کاری شما
 • تدوین استراتژی مناسب برای سئو وب سایت
 • حل مشکلات تکنیکال قالب سایت و افزایش سرعت
 • تدوین استراتژی تولید محتوا و اجرای تولید محتوا
 • مانیتور و بررسی دائم سایت شما و رقبایتان با استفاده از ابزارهای پیشرفته سئو
 • آموزش و مشاوره برای تولید محتوای استاندارد در صورت نیاز شما
 • استفاده از جدیدترین تکنیک های سئو برای کسب بهترین نتایج
 • بررسی نرخ تبدیل سایت و ارائه روش‌هایی برای بهبود وضعیت سایت

خدمات سئو در اصفهان

نیاز به مشاوره دارید؟ با خیال راحت در تماس باشید

ارتباط با کارشناسان راسا جهت مشاوره رایگان

تعرفه و قیمت سئو

پکیج خدمات سئو وب سایت

از پکیج‌های آماده سئو ما استفاده کنید

پکیج پایه

2900000
ریال
شروع کنید
 • استراتژی و تجزیه و تحلیل کسب و کار شما
 • تحلیل و آنالیز (رقبا و وب سایت)
 • تحقیق کلمات کلیدی و استخراج کلمات مناسب
 • بهبود تکنیکال و کدنویسی صحیح وب سایت
 • اثربخش نویسی و بهبود محتوای صفحات اصلی
 • تست و تحلیل با ابزارهای مفید سئو
 • بازبینی UI و UX وب سایت
 • تولید محتوا بر اساس استراتژی محتوا
 • تحلیل وضعیت و رصد رتبه‌ها
 • گرفتن بازخورد و اصلاح امور

دوره آموزش خصوصی سئو در اصفهان

دوره آموزش جامع سئو در اصفهان با تدریس علی صفری، مدیر آژانس دیجیتال مارکتینگ راسا برگزار می‌شود.

سرفصل های دوره شامل موارد زیر است:

 • مقدمه ای بر سئو
 • تدوین استراتژی سئو و کلمات کلیدی
 • آموزش تولید محتوا و بازاریابی محتوا
 • آموزش گوگل سرچ کنسول ( وبمستر تولز قدیم )
 • آموزش سئو تکنیکال
 • استراتژی لینک سازی داخلی و خارجی
 • پروژه نهایی

کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام
دوره آموزشی سئو در اصفهان
پترن سئو

کمی با مسائل فنی سئو و فواید آن آشنا شویم

در صورتی که زیباترین وب سایتی را که با آخرین تکنولوژی دنیا طراحی شده باشد، داشته باشید اگر این ظاهر پرزرق و برق پتانسیل دیده شدن را نداشته باشد و کسی از آن بازدید نکند در عمل سرمایه‌گذاری بیهوده و بی‌هدف است؛ دقیقا مشابه با فروشگاه بزرگ و شیکی که وسط بیابان برهوت بناگذاری شده است.
یکی از الزامات فعالیت در فضای وب به چشم مشتری آمدن است. بر این اساس که هر سایتی که در موتور جستجو سریع‌تر به مخاطب عرضه شود، شانس بیشتری برای پیشرفت دارد. موتور جستجو بر اساس تلاشی که در سئو داریم ترتیب نمایش وب سایت‌ها را اولویت‌بندی می‌کند و به هر سایت ارزش می‌دهد. طبیعی است اگر وب سایتی به سئو و مباحث مرتبط با آن بی‌توجه بوده باشد از دور رقابت حذف می‌شود.
با این اوصاف هر کسب و کاری به سئو وب سایت خود نیاز دارد؛ چون:
۱٫ باید شناخته شود تا از خدمات یا کالاهای آن استقبال شود.
۲٫ باید بازدیدکننده‌های ثابت و دائمی داشته باشد تا به این وسیله در بازار رقابت اعتماد بخرد.
۳٫ باید پا به پای گوگل پیش برود و اگرنه گوگل وب سایت‌های منفعل و بی‌اثر را خود به خود از روند کاری خود حذف می‌کند.
هر استراتژی سئو که به کار می‌بریم در جهت ارتقا رتبه سایت است. به همین منظور همه سایت‌ها در تلاش هستند از مراحل طراحی اولیه سایت تا اجرا و بارگذاری مطالب را مطابق با الگوریتم‌های روز گوگل پیش ببرند. فاکتورهایی که توسط الگوریتم‌های گوگل برای رتبه‌بندی سایت‌ها در نظر گرفته می‌شوند، دو دسته هستند: فاکتورهای سئو on-page و فاکتورهای سئو off-page.

دنیای شلوغی است؛ چه طور باید اولین قدم را در سئو برداشت تا صدای ما به گوش مشتریان برسد؟ پاسخ ما به این سوال فقط و فقط یک کلمه است: سئو On-page!
به روز بودن با تکنیک‌های سئو on-pag اولین قدم در شروع سئو وب سایت است و مطابق با آخرین تعریف، شامل بهینه‌سازی کدها و محتوایی می‌شود که در هر سایت قرار می‌گیرد. اما از دید کلی سئو on-pag مجموعه تمام اقدامات فراگیر وبمستر در ارتباط با بخش‌های مختلف سایت است که در نهایت منجر به بهبود نسبی در رتبه و وضعیت سایت می‌شود. نگاهی کلی به تمام فاکتورهای On-page ما را با عناصری رو به رو می‌کند که جز به جز هر سایت را تشکیل می‌دهند، از شیر مرغ تا جان آدمیزاد؛ مانند:

بخش‌های فنی مربوط به راه‌اندازی و اجرای سئو سایت
کیفیت کدنویسی قالب
محتوا متنی و بصری موجود در سایت
در بازاری که برای تاثیرگذاری روی هر مخاطب در خوش‌بینانه‌ترین حالت تنها هشت ثانیه زمان دارید، در بازاری که تبلیغات و ترفندهای پولی و غیررایگان کسب و کارهای مشابه هر لحظه احتمال سبقت رقبا را از شما یادآوری می‌کند و در دنیایی که وب سایت‌ها، زبان برندها برای ارتباط با مشتری محسوب می‌شوند، لازم است یک بار برای همیشه با ترفندهای سئو وب سایت آشتی کنیم. سئو On-page مجموعه آن ترفندهای استاندارد و کلاه سفیدی است که جنب و جوش تازه‌ای به کسب وکارهای راکد و کهنه می‌دهد.

خیلی از اموری که به عنوان سئو انجام می‌دهیم مستقیما بخش‌های داخلی و اصلی سایت را درگیر می‌کنند. این بین ناگفته‌هایی هم از سئو وجود دارد که مستقیم به خود سایت مرتبط نمی‌شود اما آثار ناشی از آن رتبه و وضعیت سایت را تحت تاثیر قرار می‌دهند. فعالیت‌هایی که برآمده از قلب سایت و بخش‌های داخلی آن نیستند؛ بلکه به خارج از سایت مرتبط می‌شوند و ما آن‌ها را تحت عنوان سئو off-page می‌شناسیم.
از تعریف سئو off-page این طور برمی‌آید که تمام فعالیت‌های کاربران در این زمینه بیشتر شبیه به عمل مبادله یا معامله در زندگی واقعی است و از دنیا ناملموس و پیچیده بهینه‌سازی کدها، تولید محتوا و ساختار تگ‌ها فاصله دارد. در سئو خارجی یا off-page همه چیز به ارجاعات سایت بستگی دارد. این ارجاعات معمولا از طریق سایت‌های دیگر یا شبکه‌های اجتماعی صورت می‌گیرند. سئو off-page به زبان ساده عبارت است از لینک سازی و هر فرآیندی که با تولید لینک همراه باشد، فعالیت در شبکه‌های اجتماعی که به نحوی کاربر را به سایت ارجاع دهد و در نهایت سئو محلی که با توجه به موقعیت جغرافیایی، نتایجی که به کاربران نمایش داده می‌شود، متفاوت خواهد شد.
اگر ارمغان سئو وب سایت از نوع on-page تولید محتوا بهتر و بهینه‌تر باشد، سئو off-page از راه‌های شناخته‌شده‌ای مثل لینک بیلدینگ کمک می‌کند که آمار بازدید از یک مطلب بالا برود و به این شکل جهانی شود. به زبان ساده‌تر با استفاده از سئو off-page، شانس خود را برای این که قرعه نمایش در صفحه نتایج گوگل به نام ما بیفتد دو برابر کرده‌ایم. در واقع در سئو on-page هر کاری می‌کنیم که ظاهر سایت از نظر کاربر بهتر به نظر برسد. مثلا محتوایی تولید می‌کنیم که کاربر انگشت به دهان بماند یا با عناصر سیال سایت هر زمان که بخواهد سایت را از پنجره دیگری به نظاره بنشیند.
off-page، قطعه گمشده پازل سئو است که در کنار سایر قطعات on-page می‌نشیند و با هدایت کاربران و بهره‌وری از پتانسیل ایجاد شده بعد از سئو on-page، این پازل را تکمیل می‌کند. خدمات سئو وب سایت در اصفهان کمک می‌کند تا علاوه بر تمام نقاط کشور، سایت خود را به مشتریان هدف که در پی خدمات یا محصولات بومی برای رفع نیازهای خود هستند در استان اصفهان معرفی کنید.

برتری فنی و تکنیکی سایت
کیفیت کدهای هر سایت باید در حدی قرار داشته باشد که هرگز به صورت ناخواسته خزنده گوگل را از ایندکس شدن مطالب یک سایت منع نکند. وب‌سایت‌هایی که با پلتفرم سازگار راه‌اندازی می‌شوند تا حد زیادی این مسیر را پشت سر گذاشته‌اند و نگرانی کمتری به جهت برتری فنی خواهند داشت.
محتوای خاص و بی‌نقص
محتوا ضامن موفقیت سایت نیست؛ اما رکن جدانشدنی سئو برای تضمین موفقیت آن در آینده است. مطالبی که با رویکرد بازاریابی محتوا تولید شوند و استانداردهای گوگل در آن‌ها رعایت شوند در اولویت قرار می‌گیرند. به همین جهت در سئو وب سایت و در مرحله دوم روی محتوا تمرکز می‌کنیم تا در حقیقت به جمله “محتوا پادشاه هر سایت است” معنا بخشیده باشیم.
تجربه کاربری تکرار نشدنی
تجربه کاربری بی‌نقص خواسته‌های قلبی کاربران را در بازدید از سایت برآورده می‌کند. تلاش در راستای تامین تجربه کاربری بی‌نقص در سئو وب سایت باعث می‌شود که کاربر از طریق ناوبری نظام‌مند و کاملا استاندارد بداند که برای رسیدن به هدف خود کجا کلیک می‌کند، کجا فرود می‌آید و بر اساس طراحی بهینه سایت به کجا هدایت می‌شود.

سوالات متداول
مرتبط با سئو

به این دلیل که خدمات سئو ارائه شده نیاز به صرف زمان به منظور نشان دادن فعالیت های منظم سایت در نظر گوگل و ایندکس شدن لینک ها دارد، این کار حدود ۴ تا ۶ ماه زمان نیاز دارد.

تجربه چندین ساله در ارائه خدمات سئو برای وب سایت های محلی، و جهانی با دو زبان فارسی و انگلیسی و همچنین دارا بودن تیم متخصص در تمامی زمینه های مرتبط با سئو، از مزیت های تیم راسا است.

ما در راسا با داشتن تیم تولید محتوای حرفه ای، خدمات تولید محتوای متنی و تصویری را برای شما همراهان عزیز ارائه می‌کنیم.

با شماره گیری ۰۹۱۰۳۴۹۳۱۳۹ می‌توانید از مشاوره رایگان برای سئو سایت‌تان بهره مند شوید.

وب سایت‌هایی که محصول یا خدماتی برای فروش دارند می‌توانند از گوگل بهترین بهره را برای افزایش فروش خود ببرند.

شرکت راسا از سال ۱۳۹۰ با صورت تخصصی کار تولید محتوا و سئو را آغاز نموده است و تاکنون مشغول به فعالیت در این زمینه است.

هزینه و تعرفه سئو سایت با توجه به حجم کار و کلمات کلیدی و همچنین رقابت در کلمه کلیدی مورد نظر شما متفاوت است. با یک تماس می ‌توانید به رایگان از مشاوره سئو بهره‌مند شوید.

ورود به پنل کاربری

تمام نیازهای شما در راستای بازاریابی اینترنتی را در پنل راسا برطرف کرده‌ایم. به راحتی ثبت نام کنید و از خدمات سئو، تولید محتوا، تبلیغات گوگل و دیگر خدمات دیجیتال مارکتینگ بهره‌مند شوید.