تولید محتوا و ادمین اینستاگرام

امروزه در اکثر کشورها و بخصوص کشورهایی که افراد بیشتری در شبکه‌های اجتماعی حضور دارند، کسب و کارها می‌توانند به برندینگ و فروش از طریق شبکه های اجتماعی روی بیاورند. بازاریابی و فروشی به مراتب کم هزینه‌تر و پر رونق‌تر نسبت به کسب و کارهای سنتی که در گذشته تاکنون مشغول به آن بوده ایم.

حدمات مدیریت شبکه های اجتماعی
سوشال مدیا
مدیریت شبکه های اجتماعی

تولید محتوای شبکه های اجتماعی

امروزه اهمیت شبکه های اجتماعی بر کسی پوشیده نیست. هر کسب و کار یا برند شخصی نیاز دارد که به صورت فعال در شبکه های اجتماعی منتخب در بین مردم حضور فعال داشته باشد. شما هم اگر فرصت یا دانش کافی برای مدیریت و تولید محتوای شبکه های اجتماعی خود را ندارید، ما در راسا می‌توانیم مدیریت سوشال مدیا‌های مورد نظرتان را بر عهده بگیریم و به شکل منظم و مداوم، صفحات شما را بروز کنیم.

ما به کیفیت کارها و همچنین رضایت مشتریانمان افتخار می‌کنیم

تولید محتوای هدفمند طبق جامعه هدف

تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی در صورتی بازده خوبی دارد که با مطالعه جامعه هدف و متناسب با بازدیدکننده‌های بالقوه صورت بپذیرد. ما در راسا محتوایی هدفمند طبق استراتژی محتوایی از قبل تولید شده برای شما آماده می‌کنیم.

هزینه منطقی در کنار کیفیت مناسب

ما سعی داریم در کنار محتوای با کیفیتی که به شما ارائه می‌کنیم، هزینه معقول و منطقی را نیز طلب کنیم تا رضایت کامل مشتری عزیز حاصل شود. مطمئنا افزایش درآمد در کنار هزینه‌های معقول می‌تواند بازده خوبی به ارمغان بیاورد.

ایجاد استراتژی بر اساس مطالعه برند

با شناخت برند و تصویری که می‌خواهید از برند خود در ذهن مخاطب جای بگیرد و همچنین مطالعه مخاطبین، استراتژی‌های شبکه‌های اجتماعی در کنار تقویم محتوا به عنوان سندی در راستای چشم انداز تولید و مدیریت برند در نظر می‌گیریم.

ایجاد تعامل با مخاطب و درگیر کردن ایشان

تمام تلاش ما در مدیریت و تولید محتوای شبکه اجتماعی همچون اینستاگرام ایجاد تعامل و همچنین درگیر کردن مخاطبان است. این موضوع باعث می‌شود وفاداری و مشارکت بسیار خوبی را دریافت کنیم و رابطه‌ای مستحکم‌تر بسازیم.

نیاز به مشاوره دارید؟ با خیال راحت در تماس باشید

ارتباط با کارشناسان راسا جهت مشاوره رایگان

پکیج‌های

تولید محتوا و مدیریت اینستاگرام

از بین پکیج‌های زیر مناسب‌ترین پکیج را برای کسب و کار خود یا برند شخصیتان انتخاب کنید. در صورتی که نیاز به پکیج اختصاصی دارید با ما تماس بگیرید.

پکیج پایه


  بررسی و آنالیز کسب و کار

  ساخت تقویم محتوایی

  ایجاد استراتژی هشتگ‌گذاری مدون

  تولید ۱۲ پست گرافیکی

  تولید ۸ استوری گرافیکی

  تولید کپشن‌های تعاملی

  انتشار پست‌ها طبق زمانبندی مناسب

  ارائه گزارش ماهانه


35000000
ریال
شروع کنید

پکیج حرفه ای

ویژه

  بررسی و آنالیز کسب و کار

  ایجاد تم بصری

  ساخت تقویم محتوایی

  ایجاد استراتژی هشتگ‌گذاری مدون

  تولید ۲۲ پست گرافیکی

  تولید ۱۰ استوری گرافیکی

  تولید کپشن‌های تعاملی

  انتشار پست‌ها طبق زمانبندی مناسب

  ارائه گزارش ماهانه

  ادمین اختصاصی62000000
ریال
شروع کنید

پکیج پیشرفته


  بررسی و آنالیز کسب و کار

  ایجاد تم بصری

  ساخت تقویم محتوایی

  ایجاد استراتژی هشتگ‌گذاری مدون

  تولید ۳۲ پست گرافیکی

  تولید ۱۵ استوری گرافیکی

  تولید کپشن‌های تعاملی

  انتشار پست‌ها طبق زمانبندی مناسب

  ارائه گزارش ماهانه

  ادمین اختصاصی

  تولید ۱ ویدیو موشن

  تولید ۳ ویدیو کوتاه مونتاژی

  عکاسی و ادیت (۸ تصویر)

  مشاوره اختصاصی امور تبلیغاتی

  اجرای کمپین‌های تبلیغاتی و مسابقه ای


104000000
ریال
شروع کنید

مدیریت شبکه های اجتماعی در اصفهان

با توجه به پتانسیل بسیار بالایی که در صنعت و اقتصاد اصفهان وجود دارد، لزوم گسترش فعالیت‌های تجاری در بستر‌های جدید دوچندان می‌شود.
همانطور که میدانید استفاده از شبکه‌های اجتماعی به خصوص اینستاگرام روز به روز گسترش می‌یابد و این موضوع باعث می‌شود که کسب و کارها هم پایشان به این دنیای جدید و پر از پتانسیل باز شود. پس حضور در اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی باید دغدغه مهمی برای کسب و کارها در جهت ادامه حیات خویش باشد. اگر گوی رقابت را به رقبایی که زودتر از شما در این بازار بی انتها حضور یافته اند ببازید، مطمئنا باعث عقب ماندن از آن‌ها می‌شود.
با این حال تولید پست های اینستاگرام و مدیریت این شبکه اجتماعی پر مخاطب نیازمند تجربه و دانش است، که گاها باعث می‌شود مدیران کسب و کارها به این حوزه رقبتی نشان ندهند. بر همین اساس ما در راسا با توجه به تیم با تجربه ای که در حوزه کسب و کارهای آنلاین در اختیار داریم، مدیریت و تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی شما را با مشورت خودتان برعهده می‌گیریم و کانال جدیدی برای درآمدزایی‌تان ایجاد می‌کنیم.
برای تنظیم جلسه مشاوره حضوری به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید.

شبکه های اجتماعی اصفهان
پترن
سوالات متداول مرتبط با شبکه‌های اجتماعی

ویدیو و فیلم، لایو (محتوای زنده)، اخبار شرکت، کارمندان شرکت، اطلاعات بازار، محتواهای وبلاگ، پشت صحنه، برگزاری مسابقات، محتوای تعاملی و…

شما می توانید فالوور را با ارائه محتوای با کیفیت بالا به افراد مناسب در زمان مناسب بدست بیاورید. محتوای خلاقانه و یونیک دنبال کننده‌های وفاداری را برایتان به ارمغان می آورد.

با شماره گیری ۰۹۱۰۳۴۹۳۱۳۹ می‌توانید از مشاوره رایگان برای انتخاب استراتژی درست و تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی خود، بهره مند شوید.

اگر مشتریان شما از اینترنت استفاده می کنند، بله! چند درصد مردم این روزها از اینترنت استفاده می‌کنند؟ بنابراین حضور در شبکه‌های اجتماعی با کمک کارشناسان راسا می‌تواند کمک بزرگی برای حضور هرچه بیشتر و البته موثر شما در معرض دید مشتریان‌تان شود و فروشتان را افزایش دهد.

پرسیدن سوالات جذاب از مخاطبین، برگزاری مسابقات جذاب همراه با جایزه، برگزاری لایو مشترک با افراد تاثیرگذار، اشتراک پشت صحنه‌های جذاب کاری و…

این موضوع به موارد زیادی بستگی دارد. ولی به صورت تقریبی پس از ۳۰ روز می‌توانید نتایجی از جمله موارد روبرو را دریافت کنید. • برند آگاهی • تقویت نام تجاری در بین عموم • افزایش گفت‌و‌گو درباره شما بین مردم. • افزایش لایک و کامنت و تعامل و همچنین فالوور‌های بیشتر

ما شدیدا پیشنهاد می‌کنیم بازاریابی شبکه‌های اجتماعی را در کنار سئو همراه باهم پیش ببرید. دلیل این موضوع واضح است، گوگل از سیگنال‌های شبکه‌های اجتماعی خوشش می آید!

ورود به پنل کاربری

تمام نیازهای شما در راستای بازاریابی اینترنتی را در پنل راسا برطرف کرده‌ایم. به راحتی ثبت نام کنید و از خدمات سئو، تولید محتوا، تبلیغات گوگل و دیگر خدمات دیجیتال مارکتینگ بهره‌مند شوید.