سفارش تولید محتوا

نویسندگان و متخصصان محتوای حرفه‌ای آماده قدرت بخشیدن به بازاریابی محتوایی شما

تولید محتوا
تولید محتوای متنی

خدمات تولید محتوای آنلاین برای وب سایت

تولید محتوای متنی بهینه در مسیر بهینه سازی وب سایت به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از هر استراتژی بازاریابی دیجیتال است. موضوع مهم دیگری که محتوا برای ما به ارمغان می‌آورد، افزایش برند آگاهی در میان مشتریان بالقوه حوزه کسب و کارمان است. زمانی که ما تولید محتوای جذابی برای سایتمان آماده نکنیم، مطمئنا خودمان را از مشتریان بسیار زیادی که در سطح وب به دنبال خدمات یا محصولات سایت ما هستند محروم کرده‌ایم.

ما به کیفیت کارها و همچنین رضایت مشتریانمان افتخار می‌کنیم

تضمین رعایت اصول نگارشی

با توجه به آموزش اولیه کاملی که به تیم تولید محتوای متنی خود در ابتدا می‌دهیم و همچنین سنجش کیفیت توسط تیم کنترل کیفیت، محتوایی کاملا مطمئن از نظر رعایت اصول نگارشی محتوای فارسی به شما ارائه می‌دهیم.

هزینه منطقی در کنار کیفیت مناسب

ما سعی داریم همراه با محتوای با کیفیت و مناسبی که به شما ارائه می‌دهیم، هزینه معقول و منطقی را نیز طلب کنیم تا رضایت کامل مشتری عزیز حاصل شود. این موضوع جزئی از مهم‌ترین استراتژی‌های مشتری ‌مداری ما بوده و هست.

رعایت اصول کامل سئو محتوا

محتوای متنی که برای وب‌سایت تولید می‌کنیم با هدف ارتقا جایگاه کسب و کار شما در موتورهای جستجو بخصوص گوگل است، بنابراین رعایت اصول سئو و تولید محتوای سئو شده قسمت جدایی ناپذیر سفارشات خواهد بود.

چرا ما ؟

چرا پنل دیجیتال مارکتینگ راسا را انتخاب کنید؟

ما در پنل کاربری راسا، سعی کردی کرده ایم تمامی نیازهای دیجیتال مارکتینگ شما، از جمله تولید محتوا، طراحی سایت، سئو وب‌سایت و خرید رپرتاژ را در قالب پکیج و همچنین به صورت جداگانه پوشش دهیم.

500+

پروژه های محتوای فارسی

300+

پروژه های محتوای انگلیسی

150+

پروژه های سئو

7+

پروژه های اینستاگرام

محتوای دیجیتال مارکتینگ
پکیج‌های

تولید محتوای سایت

از بین پکیج‌های زیر مناسب‌ترین پکیج را برای کسب و کار خود یا برند شخصیتان انتخاب کنید. در صورتی که نیاز به پکیج اختصاصی دارید با ما تماس بگیرید.

پکیج اول تولید و سئو محتوا


  تحلیل رقبای حوزه کسب و کار

  ایجاد استراتژی محتوای وب‌سایت

  ساخت تقویم محتوا

  تولید ۷ محتوای بهینه شده (۸۵۰ تا ۱۱۰۰ کلمه‌ای)

  ساخت ۱ تصویر اختصاصی برای هر محتوا69000000
ریال در ماه
شروع کنید

پکیج دوم تولید و سئو محتوا

ویژه

  تحلیل رقبا

  ایجاد استراتژی محتوای وب‌سایت

  ساخت تقویم محتوا

  تولید ۱۵ محتوای بهینه شده (۸۵۰ تا ۱۱۰۰ کلمه‌ای)

  تولید ۵ محتوای بهینه شده (۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ کلمه‌ای)

  ساخت ۲ تصویر اختصاصی برای هر محتوا

  بارگذاری و سئو محتواها در وب‌سایت

  لینک سازی داخلی بین مطالب

  ویرایش متنی ۲۰ محتوای قبل از وب‌سایت

  ۶۰ دقیقه مشاوره‌ سئو


83000000
ریال در ماه
شروع کنید

پکیج سوم تولید و سئو محتوا


  تحلیل کلمات کلیدی مد نظر شما

  تحلیل رقبا

  ایجاد استراتژی محتوای وب‌سایت

  ساخت تقویم محتوا

  ساخت حداقل 2 تصویر اختصاصی برای هر محتوا

  ساخت حداقل 1 تصویر کامیک برای هر محتوا

  استفاده از هوش مصنوعی پریمیوم برای ساخت تصاویر

  تولید ۱۵ محتوای بهینه شده (۸۵۰ تا ۱۱۰۰ کلمه‌ای)

  تولید ۷ محتوای بهینه شده (۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ کلمه‌ای)

  تولید ۳ محتوای بهینه شده (۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ کلمه‌ای)

  لینک سازی داخلی

  بارگذاری و سئو محتواها در وب‌سایت

  ویرایش متنی ۳۵ محتوای قبل از وب‌سایت

  ۹۰ دقیقه مشاوره‌ سئو


108000000
ریال در ماه
شروع کنید
انواع سفارش محتوا برای وب سایت

انواع محتوای متنی که می‌توانید از ما بخواهید

محتوای بلاگ پست

محتوای وبلاگ

محتوای وبلاگ پرکاربردترین محتوای متنی است که برای هر وب‌سایتی به منزله خوراک آن است. صدها نمونه کار موفق، طی سال‌ها فعالیت تضمین کار راسا است.

رپرتاژ آگهی

پست مهمان و رپورتاژ خبری

با یک محتوای پر و پیمان در سایت‌های دیگر می‌توانید باعث برند آگاهی و تقویت PR دیجیتال خود شوید و از تاثیر بر وب سایت خود شگفت زده شوید.

محتوای صفحات وب

محتوای صفحات وب​

صفحات وب‌سایت شما با محتوای متنی کاربر پسند و معرفی واضح موضوع آن باعث تبدیل بازدیدکننده به مشتری وفادار و افزایش فروش خواهد شد.

کپی رایتینگ

کپی رایتینگ

محتوای تبلیغاتی و ترغیب کننده می‌تواند نتایج باورنکردنی برای کسب و کار شما به همراه داشته باشد. کپی رایتر‌های ما در این راه همراه شما هستند.

محتوای شبکه‌های اجتماعی

محتوای شبکه‌های اجتماعی

مطمئنا محتوای قوی در کنار گرافیک خوب باعث رونق شبکه های اجتماعی شما خواهد شد. تولید محتوا و حتی گرافیک شبکه‌های اجتماعی‌تان را به ما بسپارید.

محتوای شبکه‌های اجتماعی

متن توضیحات محصول

متن توضیحات محصولات فروشگاه اینترنتی‌تان با رعایت اصول کپی رایتینگ باعث افزایش نرخ تبدیل و فروش محصولات شما خواهد شد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با خیال راحت در تماس باشید

ارتباط با کارشناسان راسا جهت مشاوره رایگان

سوالات متداول

تولید محتوا را می‌توان، برنامه ریزی، تحقیق خلق محتوا گفت که به شکل معمول در راستای برنامه ریزی های بازاریابی دیجیتال انجام می‌شود.

تولید محتوای متنی بهینه می‌تواند به عنوان خوراک وب‌سایت و از همه مهم‌تر مخاطبان وب‌سایت‌تان است. سئو بدون محتوای بهینه معنا پیدا نمی‌کند.

به این علت که همواره هزینه تولید محتوا متفاوت است، در پنل راسا به آدرس rasadm.com/panel به راحتی از هزینه های تولید محتوا با خبر شوید.

به راحتی می‌توانید در سایت ثبت نام نمایید و سفارش تولید محتوای متنی، تولید محتوای صوتی و ویدیویی دهید.

تولید محتوا و به طور کلی بازاریابی محتوایی در رونق خوبی قرار دارد و وب سایت ها بدون محتوا جایگاهی در رقابت نخواهند داشت. پس با خیال راحت به یادگیری تولید محتوا بپردازید.

درباره تولید محتوا بیشتر بدانیم

تولید محتوا چیست؟

در جواب این سوال باید بگویم، تولید محتوا به معنای خلق هر آن چیزی است که برای انسان قابل درک باشد، که شامل عکس، متن، ویدئو، صوت و ... است. به طور کلی هدف از تولید محتوا در هر بستری چه مجازی و دیجیتال مانند شبکه‌های اجتماعی و وب سایت و چه غیر مجازی و فیزیکی مانند بنرهای نصب شده در خیابان، جذب مخاطب، افزایش فروش و وفادار کردن مخاطبان است.

اهمیت تولید محتوا

کلاهتان را قاضی کنید و نگاهی به اطرافتان بیاندازید؛ در دنیایی که دسترسی به اینترنت به اوج خود رسیده است و ارزش‌گذاری برندها بر اساس آنچه که در اعماق هر سایت وجود دارد، صورت می‌گیرد آیا می‌توان از تولید محتوا غافل بود؟

همه چیز نسبت به گذشته تغییر کرده و اکنون وارد عصری شده‌ایم که شکل گرفتن علامت سوال در ذهن آدم‌های دور و اطرافمان با جستجویی در گوگل و گشت و گذاری در عالم محتوا همزمان می‌شود. به واسطه تولید محتوا است که وب سایت‌ها هویت پیدا می‌کنند و در موتورهای جستجو می‌توانند رتبه‌های برتری کسب کنند.

اگر همین لحظه به فکر روش‌های سنتی گذشته افتادید و فکر می‌کنید هنوز هم می‌توان با متدهای پیشین بازاریابی محتوا را محقق کرد و در گوگل رشد کرد، باید بگویم که سخت در اشتباه هستید. به طور حتم تا الان باید به این نتیجه رسیده باشید که هر نام و نشان تجاری یا برند برای برند شدن در فضای وب به محتوا اختصاصی، کاملا حرفه‌ای و استاندارد نیاز دارد که تولید آن زمانبر و قطعا هزینه‌بر است.

تولید محتوا، اصلی که هرگز فرع نمی‌شود!

هر سایت یا هر صفحه در دنیای وب با یک هدف مشخص برپا می‌شود. تولید محتوا قوی، هدفمند و حرفه‌ای با رویکردی دور‌اندیشانه در راستای تاثیرگذاری روی مخاطب سریع‌ترین و مطمئن‌ترین راه رسیدن به اهدافی است که برای دستیابی به آن‌ها اقدام به تاسیس وب سایت کرده‌اید.

به جرات می‌توان گفت تنها به واسطه بهره‌مندی از خدمات تولید محتوا است که هر سایت قادر خواهد بود، چشم‌اندازی از کسب و کار خود را مشاهده کند. از این رو تولید محتوا اصلی است که دیگر فرع نمی‌شود و صفر تا صد هر سایت بدان وابسته است.

بدون محتوا خانه از پایبست ویران است!

این روزها  تولید محتوا تبدیل به ستونی شده است که پایه‌های هر سایت روی آن بنیان می‌شود. اگر قرار باشد غافل از تولید محتوا، سایت را بالا ببریم یعنی اینکه به رتبه و جایگاه‌های موقتی و پوشالی دلخوش شده‌ایم که بی‌دوام هستند و خیلی زود از دست می‌روند!

اگرچه محتوا متنی اصلی‌ترین نوع محتوا در سطح وب است که میان کاربران رایج شده اما این روزها دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی محتوا به واسطه انواع و اقسام دیگر محتوا ممکن شده است که اتفاقا برای کاربران دلچسب‌تر هستند. به علاوه هرچه بر تنوع محتوا افزوده می‌شود، روند سئو و بهینه‌سازی سایت هم ساده‌تر از قبل می‌شود زیرا از روش‌های مختلفی می‌توان نسبت به جذب مخاطب و راضی کردن موتورهای جستجو اقدام کرد.

تولید محتوای شبکه های اجتماعی، تولید محتوای ویدیویی، تولید محتوای صوتی یا همان پادکست‌هایی که شنیدن آن‌ها اغلب مواقع از خواندن محتوای متنی راحت‌تر است، اینفوگرافیک‌ها و ...از جمله محتواهایی هستند که ستون سایتتان می‌شوند و از شما یک برند واقعی می‌سازند. کاری که مدت‌ها است راسا با ثبت سفارش تولید محتوا انجام می‌دهد و در چرخه تهیه، تنظیم، توزیع و بازاریابی محتوا موفق ظاهر شده است.

اولین قدم‌ها را با تولید محتوای متنی بردارید

اگر بخواهیم روراست باشیم باید بگویم که اصلی‌ترین نوع محتوا، محتوای متنی است که به مرور زمان با استفاده از آن می‌توان شاهد جذب مخاطبان بیشتر بود. تولید محتوای متنی در دسترس‌ترین شکل محتوا است که برای هر کاربری با هر محدودیتی قابل خواندن است. تولید محتوای متنی در بحث دیجیتال مارکتینگ کم‌‌دردسرترین گزینه پیش روی هر سایت است و از طرفی هزینه این شکل از تولید محتوا معمولا منطقی‌تر است. این که شما بتوانید به واسطه متن لحن بیان خاص خود را نهادینه کنید و تولید محتوا متنیتان بخشی از برندتان شود، یعنی توانسته‌اید در ایجاد محتوا گام بزرگی بردارید. نمونه تولید محتوا انجام شده توسط راسا نشان می‌دهد که چگونه اولین قدم‌ها با استفاده از خدمات ما شیرین و آسان‌تر می‌شود.

جا پای خود را با تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی محکم کنید!

قدم‌های اول با موفقیت برداشته شد؛ چه طور ردپای خود را تثبیت کنیم و رشته ارتباطی که به واسطه تولید محتوا با کاربران ایجاد شده را محکم‌تر کنیم؟ تولید محتوا شبکه‌های اجتماعی دومین قدم برای هر برندی است که قصد دارد به صورت مستقیم با مخاطبان خود ارتباط برقرار کند. رسانه‌های اجتماعی بستری برای اجرای انواع تولید محتوا هستند و شما می‌توانند از آن‌ها نسبت به اشتراک گذاری انواع مختلف متنی، ویدئویی و تصویری اقدام کنید.

مدیریت و بازاریابی شبکه‌های اجتماعی فقط به تولید محتوا محدود نمی‌شود و تیم راسا قادر است با پشتیبانی از فعالیت‌های شما در این فضا تصویری متفاوت از هویت کسب و کارتان نمایش دهد و وقار، اصالت و استواری برندتان را با فعالیت برنامه‌ریزی‌شده و مدون در انواع شبکه‌های اجتماعی احیا کند.

تولید محتوا تصویری، تلفیق هنر و محتوا

در مواردی شاهد آن هستیم که تولید محتوا متنی به اندازه کافی توانایی انتقال مفاهیم را به مخاطبان دارد که در چنین شرایطی نقش استفاده از تصاویر و تولید محتوا تصویری اهمیت پیدا می‌کند. تولید محتوا تصویری می‌تواند با ایجاد تصاویر خلاقانه و مرتبط با محتوای متنی بهتر با مخاطبان ارتباط برقرار کند. در تولید محتوا تصویری از عناصر تصویر به بهترین حالت ممکن بهره گرفته می‌شود و به منظور ایجاد ارتباطی پایدار رنگ‌های سازمانی هر کسب و کاری مورد استفاده قرار می‌گیرند. تیم راسا به منظور ایجاد محتوای تصویری مناسب نسبت به ایجاد تقویم محتوایی اقدام می‌کند تا بتواند متناسب با هر مناسبت و هر رویدادی محتواهای مناسبی ایجاد کند. تمامی مراحل طراحی محتوا تصویری در تیم راسا متناسب با سلیقه و نیاز کارفرما و همچنین جامعه هدف آن کسب و کار انجام می‌شود.

تولید محتوا صوتی، جذاب‌ترین نوع محتوا مدرن

زندگی در کلان‌شهرها فرصت مطالعه، پژوهش و استفاده از محتوایی که به تمرکز چشمی وابسته‌اند را از انسان‌ها ربوده است. با ورود به قرن دو هزار فایل‌های صوتی محبوبیت چشمگیری یافتند و اکنون دست‌ راست کسانی شده‌اند که ترجیح می‌دهند در هر مکان و هر لحظه اطلاعات خود را به صورت پادکست به روز کنند.

به طور حتم محتوا صوتی به عنوان آسان‌ترین محتوا رایج می‌تواند به جنگ مشغله‌های روزانه ما برود و با زبانی رسا، شفاف و بدون ابهام مفاهیم را به سمع و نظر افراد پرمشغله برساند.

روال تولید محتوا صوتی توسط راسا مشابه با سایر خدمات تولید محتوا است که از صفر تا صد آن با حضور، نظارت و مشورت کارفرما صورت می‌گیرد. تولید محتوا صوتی از آنجایی شروع می‌شود که تیم راسا با کارفرما در ارتباط با یک سناریو به توافق می‌رسد و سپس وارد مراحل تولید و تنظیم می‌شود. سناریو محتوا صوتی هر آن چیزی است که شما می‌خواهید مخاطبانتان بشنوند که از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را شامل می‌شود. تیم راسا انواع محتوا آموزشی، داستانی، خبری، اطلاعاتی و تجاری را مطابق با آن گویشی که مدنظر شما است، تولید می‌کند و به واسطه متد تولید محتوا خود محتوای صوتی را پیاده سازی می‌کند.

اوج صدای هر برند یا خدمات رپورتاژ آگهی

هیچ چیز به اندازه یک گزارش بی‌طرفانه حاوی بررسی، نقد و تحلیل یک خدمت یا محصول خاص به دل کاربر نمی‌نشیند. در دنیایی که اطرافمان را تبلیغات افراطی و حتی غیرواقعی محاصره کرده‌اند، همه ما برای انتخاب آگاهانه و جهت دادن به ذهنمان به رپورتاژ یا این داستان‌سرایی‌ها غیر مغرضانه نیاز داریم که ما را در گزینش بهتر هدایت کنند.

یکی از راه‌هایی که صدای هر برند را به اوج خود می‌رساند و گوش مخاطب را به صدای یک برند عادت می‌دهد، رپورتاژ آگهی است که بخشی از خدمات تولید محتوا را تشکیل می‌دهد. به واسطه ریپورتاژ آگهی است که مخاطب مشتاقانه و با حس اعتماد دوطرفه‌ای که ایجاد شده است مطلب را تا پایان مطالعه می‌کند و سپس به قضاوت می‌پردازد. یکی از خدمات راسا در حوزه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی محتوا رپورتاژ آگهی است که بقا بزرگ‌ترین برندهای دنیا را تضمین کرده است.

اقیانوسی از جنب و جوش با تولید محتوای ویدیویی

از زمانی که محتوا ثابت و بی‌زبان متنی در برخی از موضوعات و در انتقال مفاهیم به مخاطبان ناکام ماند، سبک جدید و منحصر به فرد تولید محتوا ویدیویی یا موشن گرافیک مطرح شد که با طرح‌های گرافیکی جذاب و انیمیشن‌های سرگرم‌کننده خود مانند اقیانوسی از جنب و جوش را به دنیای تولید محتوا وارد شد. وقتی که از عالم تولید محتوا متنی و حتی صوتی خارج می‌شویم و قدم در دنیای پر رمز و راز موشن گرافیک می‌گذاریم، همه چیز متفاوت می‌شود. ساز و کار تولید محتوا ویدیویی نیازمند زمان، دقت و ظرافت خاصی است.

مراحل تولید موشن گرافیک با گفتگو و جلساتی جهت دریافت جزئیات کسب و کار و اهداف تجاری و غیرتجاری هر سایت شروع می‌شود. حتی ممکن است پیش از تولید نهایی، پیش‌تولیدی از آنچه کارفرما نیاز دارد، تحت عنوان نمونه تولید محتوا ویدیویی تهیه شود تا کارفرما اطلاعات ملموس‌تری به دست آورد.

برای انتخاب سبک محتوا هیچ باید و نبایدی وجود ندارد!

بعد از آشنایی با متداول‌ترین سبک‌های تولید محتوا این علامت سوال بزرگ احتمالا در ذهنتان شکل گرفته است که کدام سبک و سیاق برای تولید محتوا مناسب‌تر است؟ با توجه به این که محتوا متنی عمومی‌تر است به همان وفادار بمانیم یا با یک سنت‌شکنی اساسی از سبک‌های جدیدی مثل تولید محتوا ویدیویی استفاده کنیم؟

این سوال فقط و فقط یک جواب کاملا روشن و ساده دارد: همه چیز به خود شما، برندتان و اهدافتان بستگی دارد، هیچ کس نمی‌تواند دقیقا به شما بگوید کدام سبک بهتر است و کدام سبک برای شما جواب می‌دهد و تصمیم‌گیری در این باره کاملا به خود شما بستگی دارد. تمام خدمات تولید محتوا راسا در اختیارتان قرار دارد و تنها کافی است از طریق سفارش تولید محتوا سبک موردنظرتان را انتخاب کنید.

اهدافی که راسا در تولید محتوا دنبال می‌کند

هدف تیم تولید محتوا راسا آن نیست که با انبوهی از داده‌ها کاربران را بمباران اطلاعاتی کند. بلکه راسا در دنیایی که حجم پیام‌ها و محتوا تبلیغاتی و غیر کاربردی تا این حد سرسام‌آور شده است، سعی دارد با استفاده اصولی از فرمت‌های رایج محتوا به سه اصل وفاداری مشتریان، افزایش فروش و شهرت و صرفه‌جویی در تمام هزینه‌های تامین محتوا سایت تحقق بخشد.

راسا اهدافی را در حوزه سئو و بازاریابی محتوا دنبال می‌کند که به دنبال ثبت سفارش تولید محتوا و استفاده از خدمات ما از مزایای آن بهره‌مند خواهید شد:

 • ارزش‌آفرینی برای مخاطب در بدنه محتوا و ایجاد اعتماد به برند توسط مشتریان
 • تحقق برندینگ و شنیده شدن صدای برند در صنعت یا کسب و کار شما
 • تمرکز همه‌جانبه بر امر سئو و رعایت آخرین اصلاحات سئو و بهینه‌سازی سایت حین تولید محتوا
 • هدایت مشتریان واقعی و ارزش‌آفرین در قیف فروش و بازاریابی سایت‌ها
 • استفاده از تمام فرمت‌های رایج محتوا و مزایا پیدا و پنهان آن‌ها در سئو

هزینه تولید محتوا

رسالت ما در راسا انتقال پیام شما به مخاطب از دریچه‌ای است که بیشترین اثر گذاری را دارد. راسا تلاش دارد زبان واقعی برندتان را کشف کند و آن را به مخاطبان بشناساند. در خدمات تولید محتوا راسا محصول نهایی آن محتوایی است که:

 • در دسترس باشد و مرور آن برای مخاطب ساده‌تر از آب خوردن باشد.
 • مخاطب و دیدگاه او را نسبت به یک برند دگرگون سازد و او را به هوادار دائمی یک سایت تبدیل کند.
 • کاربران را به تعامل و ثبت بازخورد پس از مشاهده هر نوع محتوایی تشویق کند.

برای استعلام هزینه تولید محتوا تنها کافی است از طریق فرم ایجاد پروژه در پنل سایت اقدام کنید و محتواهای مورد نیاز خود را انتخاب و قیمت را به شکل کامل ملاحظه بفرمایید.

ورود به پنل کاربری

تمام نیازهای شما در راستای بازاریابی اینترنتی را در پنل راسا برطرف کرده‌ایم. به راحتی ثبت نام کنید و از خدمات سئو، تولید محتوا، تبلیغات گوگل و دیگر خدمات دیجیتال مارکتینگ بهره‌مند شوید.