تولید محتوای انگلیسی

تجربه ما در اجرای سئو سایت های انگلیسی زبان به کمک شما می‌آید.

تولید محتوای انگلیسی
عرضه خدمات بین المللی با تولید محتوای انگلیسی برای وب سایت

سفارش محتوای انگلیسی

در صورتی که بازارهای بین المللی و کسب درآمد دلاری را در برنامه خود دارید، داشتن یک وب‌سایت دوزبانه قوی از لازمه‌های این موضوع است. با داشتن وب‌سایت چند زبانه، تولید محتوای آن اهمیت بسیار زیادی پیدا می‌کند. تولید محتوا به زبان انگلیسی جزو مهم‌ترین اقداماتی است که هر شرکت، استارتاپ و یا فریلنسری که قصد انجام مبادلات با جهان بدون مرز را دارد، باید انجام دهد. ما در راسا با داشتن تیمی خلاق و مسلط به تولید محتوای انگلیسی و همچنین دارا بودن ویراستار مسلط به زبان انگلیسی ( Native )، مطالب مورد نیاز شما را با کیفیت بسیار خوب و رعایت اصول دستور زبانی و و همچنین اصول مربوط به سئو متن، آماده تحویل می‌کنیم.

ما به کیفیت کارها و همچنین رضایت مشتریانمان افتخار می‌کنیم

تضمین رعایت اصول نگارش زبان انگلیسی

تمامی محتواهای انگلیسی تولید شده، توسط نویسندگان مسلط به انگلیسی نگارش می‌شوند. پس از آن، فایل توسط ویراستار نیتیو انگلیسی بررسی و مشکلات احتمالی برطرف می‌شود.

هزینه منطقی در کنار کیفیت مناسب

ما سعی داریم در کنار محتوای با کیفیت و مناسبی که به شما ارائه می‌کنیم، هزینه معقول و منطقی را نیز طلب کنیم تا رضایت کامل مشتری عزیز حاصل شود.

رعایت اصول کامل سئو محتوا

محتوایی که برای وب‌سایت تولید می‌کنیم با هدف ارتقا جایگاه کسب و کارمان در گوگل است، بنابراین رعایت اصول سئو محتوا در راس تولید محتوای ما قرار دارد.

چرا ما ؟

تولید محتوا به انگلیسی

از مهمترین خدماتی که راسا برای مشتریان بین‌المللی خود یا هموطنانی که در موضوعات و وب‌سایت‌های انگلیسی فعالیت‌ می‌کنند ارائه می‌کند تولید محتوا به انگلیسی است. بیشتر این محتواها برای وب‌سایت‌هایی که در زمینه ادسنس فعال هستند نوشته شده است. تاکنون در موضوعات مختلف از حمله کریپتو، املاک، پزشکی، طب سنتی، دیجیتال مارکتینگ، محتوا، اصنعت و ... تولید محتوا به انگلیسی انجام شده است.

500+

پروژه های محتوای فارسی

300+

پروژه های محتوای انگلیسی

150+

پروژه های سئو

7+

پروژه های اینستاگرام

محتوا به انگلیسی
صندوق مدیریت

ما در قالب‌های زیر تولید محتوای انگلیسی می‌کنیم

محتوای پست انگلیسی
محتوای وبلاگ

محتوای انگلیسی مخصوص وبلاگ و مقالاتی که در این قسمت منتشر می‌شود را با رعایت اصول سئو و دستور زبانی برای کسب‌و‌کار شما خلق می‌کنیم. تولید محتوای متنی

رپورتاژ خبری انگلیسی
پست مهمان و رپورتاژ خبری

نوشتن پست های مهمان به زبان انگلیسی از مهمترین دغدغه‌های کسب و کارها است که ما این موضوع را واقف هستیم و بهترین را ارائه می‌کنیم.

محتوای صفحات وب​ انگلیسی
محتوای صفحات وب​

صفحات هدف وب‌سایت شما با محتوای انگلیسی کاربر پسند و معرفی واضح موضوع آن باعث تبدیل بازدیدکننده به مشتری وفادار خواهد شد.

کپی رایتینگ انگلیسی
کپی رایتینگ

محتوای تبلیغاتی و ترغیب کننده می‌تواند نتایج غیرقابل باوری برای کسب و کار شما به همراه داشته باشد. کپی رایتر‌های ما در این راه همراه شما هستند.

محتوای انگلیسی شبکه های اجتماعی
محتوای شبکه‌های اجتماعی

مطمئنا محتوای قوی در کنار گرافیک خوب باعث رونق شبکه های اجتماعی شما خواهد شد. تولید محتوای انگلیسی پست‌های شبکه‌های اجتماعی‌تان با ما!

متن توضیحات محصول انگلیسی
متن توضیحات محصول

متن توضیحات محصولات شما به زبان انگلیسی با رعایت اصول کپی رایتینگ باعث افزایش نرخ تبدیل و فروش محصولات شما خواهد شد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با خیال راحت در تماس باشید

ارتباط با کارشناسان راسا جهت مشاوره رایگان

آموزش تولید محتوای انگلیسی سئو شده به صورت حرفه ای

این روزها رویکرد تازه‌ای با عنوان تولید محتوا به انگلیسی میان وب سایت‌هایی که قصد دارند جایگاه گمشده خود را به واسطه بازاریابی محتوا بازیابند یا به تازگی این موقعیت را به چنگ خود درآورند شکل گرفته است. از یک طرف پتانسیل فعالیت در آن سوی مرزها آن چنان بی حد و حصر شده که هر سایتی حق دارد رویای گسترش کسب و کار خود را در سر بپروراند و از طرف دیگر محتوای انگلیسی اعتباری جداگانه و ویژه برای برندهایی است که قصد دارند از راه وب سایت خود به مشتری هدف دست یابند. به علاوه عصر حال حاضر عصر ارتباطات است و در دسترس‌ترین ابزار ارتباطی در آن زبان انگلیسی است. پس تولید محتوا به انگلیسی به همان اندازه که تولید محتوای فارسی حائز اهمیت است، مورد توجه است.
بازاریابی محتوا انقلاب عظیمی را در سراسر وب به راه انداخت. به محض اینکه کاربران فضای اینترنت ظرفیت‌های آن را شناختند نگاه به محتوا به عنوان یک فرصت بالقوه اقتصادی عوض شد. مزیت‌های فعالیت در این بازار هم آن چنان گسترده است که آن‌ها خواهان سرمایه‌گذاری در حوزه‌ی تولید محتوا شده‌اند. تولید محتوا به انگلیسی هم درست از همان زمانی شروع شد که کاربران فارسی زبان با پتانسیل موجود در کشورهای مختلف برای انتشار محتوای خود آشنا شدند.
در بسیاری از کشورهای سراسر جهان، پتانسیل بالا و نیاز زیادی برای ساخت و طراحی سایت های دو زبانه وجود دارد. به این شکل که هر وبمستر یا مدیر کسب و کار اینترنتی می‌تواند در هرجای دنیا تلاش کند تا مخاطبان خود را بدین وسیله گسترش دهد. بنابراین تولید محتوا به انگلیسی اولین قدم برای جهانی شدن و جذب مشتریان تازه است.

بسیاری از کسب و کارها حتی با اینکه در این بازار متلاطم سرپا مانده‌اند بعد از مدتی تحت تاثیر عوامل مختلف منزوی و گوشه‌گیر می‌شوند. مثلا همین مطالبی که به صورت تک زبانه در یک وب سایت منتشر می‌شوند، به مرور زمان به مطالب محبوب عده‌ای خاص تبدیل می‌شود؛ طوری که امکانات برای جذب مخاطبان یا مشتریان جدید وجود ندارد.
کاربرد تولید محتوا به انگلیسی همین جذب مشتری تازه و مشتاقی است که به جهات مختلف مشتاق آشنایی با شما هستند. در دنیا هزار و یک مخاطب دغدغه‌مند وجود دارد که می‌توانند با یک جستجوی استراتژیک به سمت شما هدایت شوند. تنها ابزار مطمئن موجود برای هدایت این افراد در عصری که ارتباطات و اینترنت حرف اول را می‌زند، تولید محتوا به انگلیسی است.
این موضوع باعث می‌شود که با یک استراتژی میان مدت خوب بازار خود را در بازار جهانی بیابیم و بدون دغدغه کاهش ارزش پول ملی(متاسفانه) به کسب درامد دلاری برسیم.
به طور کلی خیلی از کسب و کارها به جز موارد گفته شده به دنبال گسترش فعالیت خود هستند. این گسترش اگر قرار باشد به صورت برون مرزی شکل بگیرد اولین گام معمولا استفاده از سایت‌های دو یا چندزبانه است. به علاوه شبکه‌های اجتماعی هم به سبب دسترسی بدون مرز کاربران، بیش از سایت‌ها می‌توانند زمینه این گسترش را فراهم سازند. از این رو تولید محتوای انگلیسی حتی در شبکه‌های اجتماعی نیز مطرح می‌شود تا کسب و کارهای کوچک و بزرگ خیلی سریع‌تر از قبل بتوانند به سمت اهداف خود اوج بگیرند. تولید محتوای انگلیسی می‌تواند بازدید کننده‌های بسیار زیادی را به سایت شما بکشاند و کسب و کار شما را در مرزهای خارج از ایران تقویت کند.

از گذشته روش معرفی محصولات یا خدمات یک شرکت به کمپانی‌های دیگر در خارج از کشور با ارسال کاتالوگ و نمونه محصولات بوده است. اگرچه این روش همچنان متداول است اما کمی بعد بسیاری از برندها به سمت چندزبانه کردن وب سایت خود روی آوردند. چند زبانه شدن سایت به برند این امکان را می‌دهد تا انواع محتوای سایت را به زبان‌های مختلف و در چارچوبی ثابت و البته در قالب یک سایت به مشتریانش عرضه کند.
با چندزبانه شدن سایت، تولید محتوا در عمل دیگر تفاوتی با فروش یک کالا ندارد. نویسنده محتوای انگلیسی می‌کوشد تا یک محتوای آموزشی، تبلیغاتی، اطلاع‌رسانی و …تولید کند و بهای این تلاش فروش آن به مشتری است. طبیعی است اگر نویسنده یا بازاریاب محتوا مایل باشد این محتوا را به دنیا بفروشد و با افراد بیشتری ارتباط بگیرد.

در سفارش تولید محتوا به محض این که سخن از زبان دیگری به میان می‌آید همه چیز عوض می‌شود. به جز تعرفه، خیلی از اصول و مراحل تولید محتوای انگلیسی با تولید محتوای فارسی تفاوت دارد.
قبل از هر چیز لازم است بدانید که تولید محتوای انگلیسی با ترجمه‌ی فارسی به انگلیسی متفاوت است؛ درست مثل تولید محتوای فارسی به واسطه ترجمه مطالب از منابع انگلیسی زبان. اشاره به این نکته حائز اهمیت است که هم برای تولید محتوای فارسی و هم تولید محتوای انگلیسی نویسنده باید تسلط کاملی بر روی دستور زبان، هر دو زبان داشته باشد. علت این امر هم پیچیدگی جمله‌سازی در دو زبان و تفاوت آن‌ها با یکدیگر است. نویسنده محتوا اگر به اندازه کافی بر دستور زبان تسلط داشته باشد، می‌تواند از دل جملات فارسی مقاصد مختلف را دریافت کرده و به زبان مقصد برگرداند.
به جز موارد گفته شده بحث بعدی صداقت و امانتداری در تولید محتوا به زبان انگلیسی است. از آن جایی که زبان انگلیسی زبان مادری ما نیست لازم است بیش از پیش به اصل امانتداری در انتقال مطالب دقت کنیم. همچنین به دلیل اینکه نویسندگان مختلف با هر سطحی از دانش زبان انگلیسی دست به تولید محتوای انگلیسی می‌زنند معمولا این اصل زیر سوال می‌رود و مخاطب به مرور زمان به محتوا بی‌اعتماد می‌شود.
تولید محتوای انگلیسی یک تخصص است!
شاید هر کسی توانایی ترجمه و تولید محتوا به زبان فارسی را داشته باشد اما لزوما دانش تولید محتوای انگلیسی را با استفاده از متون فارسی ندارد.
طی تجربه‌ای که در طول چند سال فعالیت خود کسب کرده‌ایم تولید محتوای قابل فهمی که بتواند از رقبا سبقت بگیرد و در گوگل نیز صعود کند، یک تخصص است. نویسندگان ما همزمان با تسلط بر واژگان، دستور زبان و قواعد نگارشی زبان انگلیسی قادر به پیاده‌سازی اصول سئو و بهینه‌سازی محتوا روی مطالبی هستند که قرار است به زبان انگلیسی منتشر شود. به علاوه برگردان هر نوع محتوای داخل سایت به زبان انگلیسی به تجربه نیاز دارد که فقط یک متخصص باتجربه از پس فراز و نشیب آن برمی‌آید.

سوالات متداول

وب سایت راسا با تجربه چند ساله در تولید محتوای انگلیسی از بهترین سرویس دهندگان تولید محتوا به زبان انگلیسی است.

بله. محتواهای تولید شده توسط تیم راسا با کمک ویراستار Native بررسی شده و اشتباهات دستور زبانی یا نگارشی احتمالی آن، برطرف می گردد.

تمامی محتواهای تولید شده توسط تیم تولید محتوای انگلیسی راسا مطابق با قوانین گوگل است و به صورت کامل سئو شده هستند.

به این علت که همواره هزینه تولید محتوا متفاوت است، در پنل راسا به آدرس https://rasadm.com/auth/login به راحتی از هزینه های تولید محتوای انگلیسی با خبر شوید.

مدت زمان تولید محتوا باتوجه به موضوع محتوا و حجم کار متفاوت است. ولی به طور کلی می توان از ۲ تا ۴ روز زمان انجام را اعلام کرد. پس از ایجاد سفارش در پنل تولید محتوای ما زمان تحویل پروژه را به صورت آنلاین اعلام می‌کند.

برای هر کسب و کاری که می‌خواهد به سراسر جهان خدمات و محصولات خود را ارائه دهد. به طور کلی سایت دو زبانه یا چند زبانه می تواند مرزهای تجارت شما را برداشته و در تمامی دنیا کسب و کارتان را گسترش دهید.

ورود به پنل کاربری

تمام نیازهای شما در راستای بازاریابی اینترنتی را در پنل راسا برطرف کرده‌ایم. به راحتی ثبت نام کنید و از خدمات سئو، تولید محتوا، تبلیغات گوگل و دیگر خدمات دیجیتال مارکتینگ بهره‌مند شوید.